Hledat

GOODMOODSPOON INTERNETOVÁ INVAZE

Náš blog oslavil osm měsíců existence. Abyste rozuměli, já rozhodně nejsem přes nějaká výročí a každý rok zapomenu, že mám svátek (a samozřejmě zapomenu i na svátky všech mých blízkých, ale kdo zapomíná na SVŮJ svátek?). Zjistila jsem to docela náhodou, když jsem se dívala na datum prvního příspěvku. No, nebylo by od věci udělat menší shrnutí nejen pro ty, kteří nemají facebook nebo ještě nesledují naši FB fanpage (on ještě někdo nesleduje naši fanpage?!).

GOOD MOOD SPOON se směle šíří po všech možných internetových sítích, aby vás mohl otravovat na každém kroku. Pokud chcete mít přehled o tom, co se děje v naší (rostlinné ;) kuchyni, můžete nás kromě FB sledovat ještě na dalších super-cool-hipsta-swag aplikacích. Fotky níže jsou z našeho instagramu, kam sázím mobilové (a čerstvě upečené) příspěvky přímo z kuchyně. Najdete nás pod jménem dania_cz.Sledovat nás můžete také na Bloglovinu, kam se automaticky nahrávají nové příspěvky z blogu. Na stejném principu (ale pouze s weby o jídle) funguje i česká mutace FoodBlogy.cz, kam nás nějaká dobrá duše také přidala. Své případné sympatie nám můžete vyjádřit kliknutím na srdíčko. Čím víc srdíček, tím víc love a tím více nahoře se daný blog zobrazuje ve výpisu. Ale moc to s tím srdíčkováním raději nepřehánějte, nedávno se přes FB přehnala iniciativa hlasování pro Veganodaktyl.cz, který se zanedlouho dostal na první místo. Za odměnu ho majitelé stránek smázli, že prý to bylo nefér. My k tomu říkáme jen what-the-fuck(?!).

V rekapitulaci nemůžeme opomenout ani soutěž Blogerka roku, kde jsme se v kategorii FOOD umístili na stříbrné příčce. Ještě jednou moc děkujem všem, kteří nám poslali hlas, fandili nám a sdíleli nás. Pokud jste nečetli dojemnou děkovačku, můžete zde. Ano, byla to soutěž, která rozdávala ženám (mimojiné) žehličky a povlečení, ale taky možnost, jak zpropagovat rostlinné stravování zase do trochu jiných sfér. A ano, máme z toho vážně radost.

Před nějakým časem jsem taky odpověděla na pár otázek pro internetový mazagín Generace21.cz. Pokud vás tedy zajímá, co mě k veganství přivedlo a jak vznikal náš blog, mé odpovědi najdete zde. A v případě, že budete mít ještě nějaký dotaz o rostlinném vaření (na který jste nenašli odpověď), můžete mi ho poslat do schránky na Ask.fm. A příště už zas recept, vážně!

P.S. Pokud byste rádi ochutnali něco z naší kuchyně přímo na vlastní žaludek, již zanedlouho bude příležitost! :)

  1. A Google plus stále nic? Jinak gratulace!

    OdpovědětVymazat
  2. Doufám, že recept na vánoční hvězdu přijde hodně brzy, už se na něj nemůžu dočkat. =)

    OdpovědětVymazat

Zvířata jsou moji přátelé a já své přátele nejím.
George Bernard Shaw